About us

Značka RANN  vznikla v r. 1996 keď skupinka nadšencov-grafikov začala navrhovať prvé tričká s originálnou potlačou, ktoré zaujali ľudí svojím jedinečným designom.


Postupne sme začali vyrábať aj športové oblečenie mikiny, nohavice, bundy... pre imidžových ludí, ktorí sa radi odlišujú a nenosia klasiku... S nástupom streetwearu začiatkom nového milénia sme sa začali špecializovať na nové nastupujúce progresívne športy, ktoré zaujali nielen nás ale aj novú mladú generáciu... skateboarding, snowboarding, bike downhill, wakeboarding, motocross.
Tieto adrenalínové moderné športy nám vliali novú krv do žíl aby sme vyrábali 'handry' aj  na šport a nielen na voľný čas. 

V roku 2006 sme začali s výrobou oblečenia pre aktívny šport a to hlavne cyklistické dresy, nohavice, šortky a doplnky. 

Postupne sme začali vyrábať športové oblečenie pre rôzne druhy športov a to hlavne dresy pre hokej, futbal, floorbal, basketbal a  'kopec' iných športov...

Naša značka v súčasnosti vyrába oblečenie hlavne na zákazku pre tímy na Slovensku, v Česku ale aj do Európy alebo USA.  Dokážeme splniť všetky požiadavky našich zákazníkov na originálny design príp. strih športového oblečenia. Produkcia sa vyrába na Slovensku a preto vieme zabezpečiť vysokú kvalitu prevedenia produktov pod značkou Made in EU a krátke dodacie termíny. Dokážeme vyrábať aj menšie série výrobkov pre športové kluby od pár ks z designu.

Snažíme sa sponzoringom podporovať jazdcov a hráčov v rôznych športových odvetviach ako je zjazd na horských bicykloch, hokejbal atď.  Náš team stále pracuje na zvyšovaní kvality a designov našich výrobkov podľa svetových trendov. 


Do budúcnosti je našou snahou vyrábať originálne športové oblečenie a doplnky s progresívnymi strihovými a designovými vychytávkami ktoré posunú na vyšší level v duchu nášho hesla : 

RANN ORIGINAL SPORTSWEAR 

back to top